MERCEDES ADBLUE İPTALİ

mercedes adblue iptal cihazı

Günümüz üretilen Mercedes marka ağır vasıta araçların hepsi Euro 6 motor ve AdBlue sistemi kullanmaktadır. Mercedes araçlarda AdBlue iptali için Mercedes AdBlue iptal kiti kullanılmaktadır.
AdBlue araçtaki başka bir yakıt deposunda depolanır ve diğer yakıtlarla karıştırılmaz. AdBlue sıvısı azalmaya başlayınca araçtaki arıza gösterge panelinde görülür. Seviye azaldığında aracın çekiş gücü düşer, daha fazla mazot yakmaya başlar. AdBlue SCR sistemi arızalandığında ise tamiri için ek masraflar yapar, zaman kaybedersiniz. Mercedes marka; kamyon, çekici ve otobüslerde bu sorunların yaşanmaması için Mercedes AdBlue iptal kiti kullanılmaktadır. Bu sayede AdBlue sistemi devre dışı kalır. Sistemi devre dışı bırakan bu kit AdBlue seviyesini yüzde 80’lerde tutar. Ayrıca gösterge sistemi de sorunsuz çalışır. Bu sayede araç performansı düşmez ve AdBlue yakıt almak zorunda kalınmamış olur.
Adblue sistemini iptal için üretilen Mercedes Euro6 AdBlue iptal kiti ile aracınızdaki AdBlue (SCR) sistemini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu kit ile AdBlue yakıtından %100 tasarruf yapabilirsiniz ve fiyatı da oldukça da uygundur. Ürünün montajı aracınıza yapıldıktan sonra artık AdBlue yakıtı almanıza da gerek kalmayacaktır. AdBlue iptal kiti aracınıza herhangi bir zarar vermemektedir.

Mercedes Euro6 adblue iptal kiti aşağıdaki sistemleri devre dışı bırakır;
AdBlue sistemi(SCR)
AdBlue Nox sensörü
DPF (Dizel Partikül Filtresi) sistemi
DPF (Dizel Partikül Filtresi) sıcaklık sensörleri
DPF (Dizel Partikül Filtresi) rejenerasyonu